KONST / Litografier / Färglitografi 14003288
nr 1400 3288
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Paket, daterad . Signerad, numrerad 49/1500. Motivet: 43x59, yttermått inklusive ram: 49x66 cm
måndag 31 maj 2021
kl 20:53:39
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann